Повернутися до звичайного режиму

Всезнайка Інтернет

Наприкінці 2011 року в Татарбунарській районній бібліотеці для дітей відкрився Інтернет-центр згідно програми «Бібліоміст». Урочисто перерізати стрічку було доручено ученицям 1 класу Татарбунарського НВК «Школа - гімназія» Ользі Колесник та Софії Нємєц, які тільки прийшли до школи.

Зараз Софійка навчається в другому класі, і в рідній бібліотеці вона – перший помічник. Навчившись писати та читати, дівчинка щодня приходить до бібліотеки. Софійка не тільки сама відвідує Інтернет-центр, але й заохочує до нього своїх однолітків та друзів. В 7 років вона добре володіє азами комп’ютерної грамотності, добре орієнтується в Інтернет-мережі, а набутими знаннями щедро ділиться зі своїми ровесниками.

Андрій Гачик, учень 5 класу Татарбунарського НВК «Школа-гімназія» та вихованець Татарбунарського Будинку дитячої творчості – активний користувач районної бібліотеки для дітей. Він нагороджений дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за участь у VII Всеукраїнському конкурсі експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в секції «Охорона здоров’я» за темою «Мед та його якості», і в цьому йому допоміг Інтернет-центр.

А Тетяна Мельник, постійна читачка нашої бібліотеки, навіть тоді, коли вже вийшла з дитячого віку, не забувала до нас дорогу. Вона була одною із перших, кому Інтернет-центр допоміг зорієнтуватися у правильному виборі вищого навчального закладу. В процесі навчання Тетяна часто заходила на сайти вишів, щоб ознайомитися з правилами вступу та програмами. Зараз Тетяна студентка Одеського Національного Політехнічного Університету і по можливості заходить до бібліотеки, щоб звернутися до Інтернету за інформацією для доповідей, рефератів та курсових робіт.

Любов Фадіна,

Завідувачка дитячої бібліотеки

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.