гресь= фоторепортаж =

Життя – горіння

Душа не зникає

Через мої вірші

Вона зігріватиме

Вас

Моїми теплими

Поцілунками

23-04-1998

Презентація нової збірки Валентина Греся «Відчуйте мене!» відбулася 24 лютого у літературно-музичній вітальні Татарбунарської районної бібліотеки. Бажаючих долучитися до незвичного творчого доробку поета, який, на жаль, за життя так і не дочекався своєї нової книжки, виявилося багато. Дуже незвично в наш час, і тим більш приємно було бачити юні обличчя любителів поезії. Юнаки й дівчата читали вірші базар’янського поета, розкривали очі собі і присутнім на речі, про які поет писав ще в 90-х роках минулого століття. Прикро визнавати, що з тих пір особливих змін на краще в нашій країні так і не відбулося… Поет безстрашно викриває фальшиву суть владної верхівки, гірко сумує за чистими високими почуттями, які безжально знищує буденність.

Для того, щоб нова поетична збірка побачила світ, величезну справу зробили ентузіасти: наш композитор Валентина Щеголькова, громадська активістка Людмила Алєксєєнко, члени громадської екологічної організації «Відродження» під керівництвом Ірини Вихристюк, вдова поета Єфросинія Гресь. У цьому переліку варто згадати добрим словом і Аллу Рожковську з Базар’янки, Альбіну Витовтову, Володимира Реву, Анатолія Білошитського, Галину Лису.

Громадою збирали кошти. Збірка вийшла невеликим накладом – всього 300 екземплярів. Але тим ціннішою є вона для нашого суспільства. Ще попереду наукове вивчення поетичного феномену нашого сучасника – поета Валентина Греся. Радує, що є небайдужа молодь. Життя – горіння, життя триває!

Вікторія Алєксєєнко.

Фото автора.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.