Повернутися до звичайного режиму

«Цесарочки» вражають оптимізмом!

«Танцюй, поки молодий!» Та й справді, хіба старі танцюють? Бадьорі, веселі, запальні, вони стрімко увірвалися у простір татарбунарської буденщини і довели: якщо є бажання змінювати життя, то починати треба з себе, і неважливо, скільки тобі років – 15 чи 50, життя стає кольоровим і цікавим завжди!

Мабуть, недарма свято танцю було влаштоване напередодні Дня матері і Дня сім’ї. 10 травня у районний будинок культури прийшли разом діти – вихованці татарбунарського дитячого садка «Колосок», їхні вихователі, батьки, бабусі й дідусі. Ніхто не нудьгував, бо майже всі глядачі водночас були і активними учасниками трьохгодинного концерту. Танцювали «Цесарочки» – працівники дитячого садка, танцювали дітлахи, вихованці груп «Ромашка», «Бджілка», «Антошка», «Сонечко», маленькі учасники сімейного клубу «Щасливе дитинство» не могли втриматися глядачі, які пританцьовували, сидячи в кріслах. І плескали у долоні! Одна поважна жінка, шуткуючи казала: «В мене вже мозолі на руках від оплесків!»

І все було чудово, навіть дрібні погрішності артистів-аматорів були непомітними, бо виступали вони завзято, запаморочливо!

Приїхали з села Михайлівки співочі колективи «Сузір’я», «Чумацький шлях», і порадували татарбунарців своїм чудовим виконанням українських пісень.

Єдине, про що жалкували артисти – не прийшли наші перші особи на цей гарний, щирий концерт. Мабуть, втомилися від попередніх святкових днів, від офіціозу, тому й вирішили – та нехай собі ці люди вже без нас веселяться! Може, тому й було у залі так невимушено й вільно? Самодіяльні артисти лиш хотіли нагадати обіцянку народного депутата Барвіненка, який на особистому прийомі запевнив, що через місяць колектив «Цесарочки» отримає для своїх танцювальних композицій нові червоненькі чобітки. Щоправда, вже минуло відтоді значно більше часу, і особистий секретар нардепа у приватній розмові повідомила: навіть не ждіть, у бюджеті все одно коштів немає! А як же тоді бути з «народним бюджетом»?..

В рамках акції «Чисті Татарбунари, чиста Україна», яку проводить Татарбунарське районне об’єднання громадян «Рідний край» було проведено виставку дитячих малюнків, яку могли бачити всі глядачі у фойє РБК.

Наостанок слід зазначити, що організатором і натхненником цього святкового дійства була Любов Олександрівна Генсицька-Дудніченко. Її підтримали Світлана Гетманець, Юлія Кравченко, Ольга Бойченко, Алла Кузьміна, Лариса Афанасьєва, Анатолій Холостенко, Людмила Головата, Олена Ігнатенко
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.