Джон Фаулз "Колекціонер" -

книга, що витягне з душі найпотаємніше...

/Files/images/кол.jpg

Спочатку мене дратували намагання «Калібана», закохати в себе Міранду. Дуже багато запитань, та ні однієї відповіді: чому? Навіщо? Така безвихідь.Така молода, красуня та розумниця Міранда, закохана безтямно у Ч.В., що на багато старший від неї. Але саме з ним вона могла просто помовчати та дивитися в одну сторону, жити на одній хвилі. Та тут в її життя ввірвався бездушний та мерзенний тип, що намагався її як метелика втиснути в рамки свого розуміння життя.Крізь всю книгу мене переслідували почуття, що багато з нас в житті переживають ті ж самі почуття, що й молода студентка. Кінець для мене був просто відкриттям. Адже багато хто з нас в житті нічого не може або не хоче змінити і все життя живуть з такими «Калібанами», що намагаються витягнути з тебе всю душу і залишити лише картинку, яка на їхню думку повинна бути, щоб «було як у всіх».Видимість щасливої сім’ї, видимість кохання, видимість життя…

wym-1461315109934

wym-1461315181926

Читай разом з нами!!!

Артуро Перес – Реверто. «Кожа для барабана» - роман

wym-1425378243313

wym-1425377281793 "Кожа для барабана" Читать онлайн

/Files/images/gnigi/Arturo_PeresReverte__Kozha_dlya_barabana_ili_Sevilskoe_prichastie.jpg Взломана электронная почта Папы Римского. Сделано это поздно вечером, поэтому в Ватикане эту особу назвали «вечерняя». Из института иностранных сообщений в Севилью ( а хакер был именно из Севильи (Испания)) отправляют в командировку молодого священника Лоренцо Кварта. Действия романа происходит в течении трех недель. Роман – детектив насыщен историческими деталями из истории религии, церкви, рода герцогов Нуэртье. Почитайте, не пожалеете

Галина Николаева. «Битва в пути» - роман

wym-1425378431141 - "Битва в пути" читать онлайн

/Files/images/gnigi/Битва_в_пути_(обложка_ДВД).jpg Да, старая добрая книга Галины Николаевой не устаревает Все найдете, любовь, предательство, новаторство инженера -новатора Бахирева в 50- е годы на заводе.

Запрете высших чинов, и любовь глубокая, чистая, как говорят герои - украденная. Потому, что есть самая главная человеческая ценность – честность и семья. Бахирев остается на распутье.

Джон Фаулз «Башня из черного дерева» - повесть

wym-1425378724612 - "Башня из черного дерева" читать онлайн

Роман на «грані» між «хочу» та «дозволено».

Наші бажання дуже часто обмежуються суспільною думкою та моральними законами, які ми самі собі нав’/Files/images/gnigi/Dzhon_Faulz__Bashnya_iz_chernogo_dereva.jpgязали. Несвобода та умовності, метафізика буття, муза та ілюзія кохання – все це лиш слова, але саме в них суть нашого життя.У головного героя роману Девіда Вільямс а пройшла повна переоцінка його життєвих цінностей після того як він побував в гостях у скандально відомого художника Генрі Бреслі, репутація якого була аж занадто епатажною.Девід вивчаючи життя та творчість Генрі бачить, що його власне існування безбарвне, його мрії нездійсненні та нереальні через його власні страхи зробити вчинок, який осудить суспільство та його власна сім’я. Він бачить, що секрет старого художника це ніяких перепон між власним «Я» та його вираженням. Епатажний художник доводить йому, що життя та творчість не можна заганяти в якісь рамки. І на фоні свободи життя та почуттів Генрі – Девід повертається в своє життя, в завчені милі фрази та погляди жінки. І залишається лише внутрішній крик, що стусаном викинутий за межі свідомості виказує його остання фраза:-Ти як, милий?-Я? Вцілів…

Марія Матіос "АРМАГЕДОН уже відбувся"

wym-1425379227286 "Армегедон уже відбувся" читать онлайн

Матіос АРМАГЕДОНІ в котре мене дивує твір Марії Матіос. "АРМАГЕДОН уже відбувя". Смерть кожного з нас – це армагедон і у кожного він свій. І ми віримо , що наша смерть приведе до "майже кінця світу". Бо наша людська кінечність - це факт, з яким нам приходиться жити усе своє життя. Кожен бореться зі своєю кінечністю по-різному. Хтось через релігію, хтось заперечує сам факт кінечності і намагається продовжити своє існування різними шляхами... Але факт залишається фактом.
Весь твір ніби подвоєний теперішнім та спогадами мерця - Івана Олексюка. І теперішнє насичене моторошними картинами, що показують усю ницість його власних дітей і є ніби початком його пекла вже тут на землі. Іван ніби спокутує свої власні гріхи молодості, його покарано власними ж дітьми.
Він сам про себе говороив, що він "приречений не на смерть, на життя"

Володимир Яворівський "Криза"

 КризаВідомий український прозаїк, публіцист, громадський і політичний діяч, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Володимир Яворівський виходить до українського читача з новою гостропроблемною книгою художньої прози. Сміливо й безкомпромісно досліджує він у новому романі життя в час глибинної кризи й розгубленності суспільства.

Кожен, хто прочитає цю книжку - знайде у ній свї власні болі, думки і переживання. Ця книга написана сміливою й талановитою людиною, яка хоче добра своєму народові і тому говорить йому правду, якою б гіркою вона не була.

Ірен Роздобудько "Ґудзик"Ірен роздобудько гудзик

Головний герой книги — Денис. У 1977 році вісімнадцятирічний хлопець вступив на кінофакультет на сценарне відділення. Довідавшись про результат іспитів, він поїхав відпочити на туристичну базу біля підніжжя Карпат. Там він побачив жінку, в яку закохався з першого ж погляду. Коханою Дениса виявилася акторка Єлизавета Тенецька. Вона сказала хлопцю, щоб той забув про їх швидкоплинний роман.

Коли почалося навчання в університеті, виявилося, що Єлизавета була вчителькою Дениса. Хлопець знову намагався продовжити стосунки із нею. Невдача на особистому фронті змушує Дениса покинути навчання. Він вирушив добровольцем на Афганську війну.

Повернувшись із Афганістану, Денис закінчив навчання та зробив вдалу кар'єру. Та його кохання до Лізи не зникло. У ресторані він знову побачив її. Денис не наважився одразу підійти до Єлизавети, тому вирішив познайомитися з її супутницею. Це була дівчина на ім'я Ліка. Несподівано для Дениса, вони почали зустрічатися. Так само несподівано Денис і Ліка почали планувати весілля. Та при знайомстві з батьками Ліки, виявилося, що Єлизавета Тенецька - її мати. Вона не впізнала Дениса.

Одного разу Денис і Ліка побачили у вітрині магазину надзвичайну шафу. Вони вирішили її придбати, проте шафа не продавалася.

Дружина Дениса була художницею. Їй запропонували поїхати на пленер до підніжжя Карпат. Ліка не хотіла залишати чоловіка, проте Денис вмовив її поїхати.

Денис за відсутності дружини наважився розповісти правду Єлизаветі. Він запросив її додому й нагадав їй події 25-річної давності. Проте виявилося, що Ліка не поїхала з міста - по дорозі вона помітила, що шафу, яка сподобалася Денисові, виставлено на продаж. Вона вирішила зробити сюрприз чоловікові - Ліка купила шафу, привезла її до квартири й заховалася в ній. Денис не помітив цього, тому Ліка в шафі стала свідком розмови між її чоловіком та матір'ю.


"Солодка Даруся" М. Матіос

Найвідоміший і найпопулярніший роман Марії Матіос «Солодка Даруся» справедливо назвали «трагедією, адекватною історії XX століття», а саму Дарусю - «образом майже біблійним». У цій драмі «на три життя» немає нічого однозначного: ні персонажів, ні обставин, ні розв'язки. В романі немає епохальних людей чи подій, позитивних чи негативних героїв, але, як стверджує критика, «коли читаєш цю книгу, болить серце».Солодка Даруся

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.