/Files/images/knigi/IMG_4180.jpg

Місце України в європейській історії

рекомендаційний

список

Упродовж століть Україна була стабілізуючою опорою розвитку Європи. У пошуку ідеї розвитку сучасне українське суспільство обрало демократичний курс як головну мотивацію людей. Україна бачить свій шлях у площині стабільності і демократії. Саме це пропонує Україна сьогодні Європі і всьому світові.
Тому держав має чотири найголовніші орієнтири - Формування навколо України безпечного і сприятливого міжнародного середовища.
- Повномасштабна інтеграція України до європейських і євроатлантичних структур,структур безпеки, економічного співробітництва і культурної взаємодії.
- На основі цивілізованих норм міжнародного співжиття - розвиток партнерства як фактор загальноєвропейської стабільності.
- Активна і конструктивна регіональна присутність України.
Ці константи є частиною української національної доктрини, яка залишатиметься сталою незалежно від будь-якої правлячої влади.
Україна має унікальне географічне розташування,її демократичне покликання та історичну незворотність. Перед нашою країною і суспільством,чимало випробувань. Падіння Берлінського муру Європейське співтовариство країн-членів ЄС перед складною дилемою можливість швидкого розвитку. І в одночасно таке розширення істотно впливало на реформи спільноти. Як виявилось трохи згодом, Європа вибрала традиційний шлях розвитку та розширення ,традиційні перехідні періоди.
Сьогодні про своє прагнення приєднатися до Європи до Союзу чітко заявило керівництво Молдови та України. Але ці держави ще не вирішили основних завдань стабілізації та базової європеїзації, європейський вибір України був офіційно визначений ще на етапі формування засад зовнішньої політики нашої держави і ґрунтувався на її життєво важливих інтересів, історичному прагненні
Українського народу бути невід’ємною чистиною єдиної Європи
У сучасній Україні політичною елітою є колишні партійні, профспілкові й комсомольські функціонери,також представники націонал - демократичні верстви. Перші, прийшовши до влади ,стали задовольняти власні інтереси. Другі, не маючи досвіду в керуванні державою, проявляють безпорадність у розв’язанні складних соціальних та економічних проблемах.

Література, що тут представлена , знаходиться в фондах районної бібліотеки .

1). Як працює Європейський Союз:Довідник Інституцій ЄС. – 2006.
2).Довідник НАТО -НАТО,2006.
3). Сорока, М. Світ відкриває Україну :Про зовнішню політику українсь-
кої держави у 90 – х роках ХХ століття . Статті, документи, коментарі
4). Україна на шляху до Європи. –К.:Етнос,2006.
5). Інформаційна політика України:Європейський контекст- К.:Либідь,2007.
6). Інноваційна стратегія українських реформ.- К.:Знання України,2002
7). Міжнародні організації – 2-ге вид. – К.:Центр учбової літератури,2007.
8). Овсій,І Зовнішня політика України від давніх часів до 1944 року- К.:Либідь, 1999.

2016 рік

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.