«Інтернет - територія безпеки».

Інтернет може бути корисним засобом для навчання, відпочинку і спілкування з друзями. Але, як і реальний світ, він теж може бути небезпечним! Тому і не дивно, що центральна районна бібліотека долучилася до обласної акції, яка проводилася з 9 по13 лютого, «Інтернет - територія безпеки» під загальним гаслом «Створимо позитивний Інтернет разом».

Кожного дня користувачі бібліотеки отримували корисну інформацію про безпечне користування ІНТЕРНЕТ ресурсами. Протягом тижня обговорювались такі питання, як ІНТЕРНЕТ в житті людині, комп’ютерні віруси та ІНТЕРНЕТ шахрайство, ІНТЕРНЕТ - залежність - це хвороба чи діагноз та інші.

Протягом тижня бібліотекарі провели анкетування, в якому виявилося , що наша молодь дуже залежна від мережі Інтернет, де проводить більш ніж 2-3 години на добу, де ніхто не контролює та не забороняє заходити на різні веб - браузери, веб -сайти, спами, чати та ін.

Наші користувачі також мали нагоду обмінюватись один з одним досвідом безпечного користування ІНТЕРНЕТОМ.

/Files/images/nternet_-__teritorya_bezpeki/IMG_7714.jpg /Files/images/nternet_-__teritorya_bezpeki/IMG_7845.jpg /Files/images/nternet_-__teritorya_bezpeki/IMG_7852.jpg /Files/images/nternet_-__teritorya_bezpeki/IMG_7864.jpg /Files/images/nternet_-__teritorya_bezpeki/IMG_7894.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.