«Бібліокав’ярня» в читальному залі»

/Files/images/bblokafe/IMG_4496.jpg

В умовах конкуренції книг з електронними засобами масової інформації, Інтернетом створення незвичної та затишної зони комфорту в бібліотеці стало одним із головних завдань для залучення мешканців міста до читання.

/Files/images/bblokafe/IMG_4504.jpg

Саме тому в читальному залі центральної районної бібліотеки створили невеликий імпровізований майданчик, який створює атмосферу кав’ярні, але дещо незвичної, бо це «Бібліокав’ярня». І якщо Ви все ж таки вирішили розпочати свій ранок з відвідування нашої «Бібліокав’ярні», то не пожалкуєте, бо бібліотекарі зустрінуть вас привітно і доброзичливо зі свіжою пресою, цікавою книгою та чашкою ароматної кави або чаю. «Бібліокав’ярня» - не просто бібліотека, це справжній скарб!

/Files/images/bblokafe/IMG_4511.jpg

Інколи ми, бібліотекарі, спостерігаємо, що, незважаючи на актуальність матеріалів, які розміщені на книжкових виставках, полицях читачі не завжди звертають на них увагу. Проте в бесідах між собою, з бібліотекарем читачі торкаються тих тем, проблем, які представлені на цих книжкових виставках і не тільки.

Це вказує на необхідність інноваційного, неформального та індивідуального підходу в обслуговуванні користувачів. Бібліотека намагається реалізувати цю функцію в різноманітних формах обслуговування користувачів і «Бібліокав’ярня» тому приклад.

«Бібліокав’ярня» працюватиме протягом всього літнього періоду в читальному залі Татарбунарської центральної районної бібліотеки. Тож чекаємо на Вас.

2016 рік

_________________________________________________________________________
/Files/images/bblokafe/IMG_6965.jpg З 1 по 31 серпня в Татарбунарській центральній районній бібліотеці працювало «Бібліокафе». Кожний відвідувач мав змогу ознайомитися із свіжою пресою або почитати улюблену книжку за чашкою кави та чаю. Для якісного обслуговування в кафе бібліотекарі підготували оригінальне «Бібліоменю», оформили приміщення цікавими цитатами та висловлюваннями про книги та бібліотеку./Files/images/bblokafe/бібліо кафе 028.jpg
На цілий місяць «Бібліокафе» стало місцем відпочинку та спілкування, де у приємному колі за чашкою ароматного напою йшла розмова про книжкові новинки, сучасне літературне життя і не тільки… Звучала спокійна музика, створюючи затишок, прослуховувалися вірші місцевих поетів, переглядалися буктрейлери. Бібліотекарі запропонували понад 50 пікантних «літературних страв» з «Бібліоменю». Співробітники кафе з радістю знайомили усіх бажаючих з літературою на будь-який смак. /Files/images/bblokafe/бібліо кафе 004.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.