29 вересня 2016 рік

«Бібліо-фольк-паті»

Нарешті настав той день, до якого ми так довго готувалися та чекали!

І знов у мандри запрошують книги…

В далекі часи, в дивовижні країни,

Відкриваються Вам таємниці великі,

Нехай не минає Вас байка чи казка.

Хай міфи і вірші у душу Вам линуть.

Та тільки уважно читайте будь ласка.

Та тільки тоді лиш почуєте слово нетлінне…

/Files/images/bblonch_2015/IMG_5814.jpg /Files/images/bblonch_2015/IMG_5868.jpg

Вже вкотре районна бібліотека дивує своїх користувачів креативним та цікавим вечірнім заходом, таким як «Бібліоніч». Цього року вона мала досить незвичну назву - «Бібліо – фольк - паті» і присвячена була до дня народження центральної районної бібліотеки з нагоди визначної, можна сказати, навіть солідної дати - її 70 – річчя. У цей день Бібліотека стала територією позитиву, де кожен мав змогу знайти собі розвагу до душі.

/Files/images/bblonch_2015/IMG_5860.jpg /Files/images/bblonch_2015/IMG_5847.jpg

Ну що ж, для тих, хто не дійшов, а можливо злякався привидів нічних коридорів бібліотеки повідомляємо - на святі було цікаво і весело. Ще Шекспір казав, що "весь світ - театр, а люди в ньому - актори". Тому всі бібліотекарі разом із присутніми на заході перетворили бібліотеку в театр. Ще зранку ми прикрасили бібліотеку в «святкове вбрання», а вже о п’ятій годині вона гостинно відчинила свої двері для «нічних» відвідувачів.

/Files/images/bblonch_2015/IMG_5840.jpg

В читальному залі гостей зустрічали ведучі вечора та хазяйка цієї чарівної будівлі - Леді вумен. Зустріч розпочалася з мандрівки по лабіринтам бібліотеки, де кожен з присутніх мав змогу потрапити в найпотаємніші місця бібліотеки.
Родзинкою свята було привітання гостя з Італії, в якому лише італійцям властивим темпераментом пролунало щире побажання господарям та гостям вечірки бути більш розкутими, сучасними, багатими і певне щасливими із великою кількістю читачів, книг і техніки.
Театралізоване дійство історичних персонажів з різних епох, зокрема, Клеопатри, монашки Пелагеї та першодрукаря Івана Федорова, допомогли здійснити подорож в історію становлення книговидавництва та бібліотечної справи.
А потім ми занурилися в творчий процес виготовлення квітів, собачок та лебедів із повітряних кульок, завершили дійство майструванням прикрас для волосся, використовуючи техніку «канзаші». Майстер-класи провели наші бібліотекарі Мукієнко О. та Мазур І. разом із своїми помічниками Мукієнко Вікторією та Стояновою Катериною.

/Files/images/bblonch_2015/IMG_5771.jpg

На початку року в районній бібліотеці оголосили про проведення конкурсу на найкраще "Бібліоселфі". В конкурсі мали змогу брати участь всі бажаючі. Для визначення переможців було сформовано незалежне журі, а нагорода переможців відбулася саме на бібліо-фольк-паті. Премію в номінації «Міс няшка» одержала Стоянова Катерина, в номінації «Ласкавий погляд» отримали Чепа Сергій та Вдовіченко Карина. І нарешті, найбільшу кількість лайків по соціальним мережам набрало селфі Мукієнко Віки. Всі номінанти були відмічені заохочувальними призами.

/Files/images/bblonch_2015/IMG_5749.jpg

Протягом вечора розважали публіку виконанням сучасної музики учениця 10 класу Татарбунарської ЗОШ І-ІІІ ступенів Демченко Ліза та викладач Татарбунарської ДМШ Чеботарьова Надія.
Гості вечірки мали змогу показати свою майстерність в різних конкурсах та вправах: озвучення мультиплікаційних героїв, відтворення танців під музику, бібліотренінг "Нові підходи в освітленні терапевтичної дії йоги на організм користувача бібліотеки".

/Files/images/bblonch_2015/IMG_5741.jpg

Спостерігаючи за учасниками нашого заходу, вкотре ми зрозуміли, що ми потрібні людям. І приємно від того, що саме в бібліотеці можна так здорово відпочити в колідрузів не тільки вдень, але йувечірній час, в цьому є, мабуть книжкова магія.
Закінчиласябібліоніч, але не закінчилися ідеї, щодо цікавого спілкування з читачами і колегами…
До нових зустрічей у нашій бібліотеці!!!

_________________________________________________________________________________

____Бібліоніч 2015

Бібліоніч «Вдень не встиг - прийди вночі »/Files/images/bblonch_2015/экология 010.jpg /Files/images/bblonch_2015/P4240522.JPG /Files/images/bblonch_2015/P4240552.JPG /Files/images/bblonch_2015/P4240566.JPG /Files/images/bblonch_2015/P4240472.JPG

24 квітня Татарбунарська центральна районна бібліотека провела соціально - культурну акцію «Бібліоніч», присвячену Міжнародному дню солідарності молоді, на яку були запрошені студенти ПТАУ, технікуму, учні шкіл та жителі міста. Бібліотекарі запропонували велику програму на різні смаки, а саме: учні 10 класу НВК «Школа-гімназія» підготували частину вистави з повісті Нечуя – Левицького «Кайдашева сім’я», бібліотекарі, в свою чергу, підготували літературні канапе, танцювальний конкурс, літературні «ворожіння», майстер-класи, розважальну гру - квест «Загадкові лабіринти бібліотеки» та аукціон «Кіт в мішку».

Запрошені були заінтриговані тим, що ведучими свята були Потап, Настя Каменських і Настя з казки «Морозко». Учасники вечора здійснили надзвичайну подорож по всім закуткам бібліотеки. У читальному залі відвідувачі насолоджувались звучанням пісень під гітару у виконанні Чияченка А. та Стратюк К. Усі присутні мали змогу спробувати свої таланти у техніці оригамі та створити «журавлика щастя» за допомогою викладача з Будинку дитячої творчості Приходько Т.А., ознайомитись з елементами виготовлення «ляльки – удачі» під керівництвом працівниці бібліотеки Башкової О.Г.

Основна частина «Бібліоночі» - розважальна гра – квест, де молодь поділена на дві команди «Ерудит» та «Вогняні качки» шукала скриньки зі «скарбом» (з бібліотечною валютою - «бібліоніками»). Учасники конкурсів танцювали народні та сучасні танці, в своїй трактовці презентували літературних героїв Свирида Голохвастого та Остапа Бендера. Молодь цього вечора приймала активну участь в аукціоні «Кіт в мішку». За свої зароблені «бібліоніки» кожен мав можливість купити жартівливий лот з цього аукціону. В завершенні вечора присутні насолоджувалися чаєм із смачним печивом та підспівували дуету гітаристів.

Вечір залишив море задоволення та незабутні враження. Проведення бібліоночі для нашої бібліотеки стає вже традиційним, це не тільки веселе та цікаве свято, а й презентація і реклама книги, бібліотечної роботи. Можна з упевненістю сказати, що бібліоніч вдалася на славу. Чекатимемо на нові зустрічі.

Бібліоніч 2014

27 квітня 2014 року у приміщенні Татарбунарської центральної районної бібліотеки відбулася соціально-культурна акція «Бібліоніч», приурочена до тижня дитячої та юнацької книги, на яку були запрошені студенти ПТАУ, технікуму, шкіл та жителі міста. Бібліотекарі запропонували велику програму на різні смаки, а саме: літературно - музичний «джем» поетів і музикантів міста Татарбунари, літературні «ворожіння», кінопокази, майстер-класи, участь у фотосесії та розважальній грі «Загадкові лабіринти бібліотеки».

Гостей заходу зустрічали книжкові герої. Запрошені були заінтриговані вступним словом «Букмена» - уособлення літературних образів, та надзвичайною подорожжю всіма закутками бібліотеки. У читальному залі відвідувачі насолоджувались звучанням романсів у виконанні викладача ДМШ Чеботарьової Н. та Чияченка А., методиста Будинку культури. Гачик Валерія та Головата Ірина, учениці дитячої музичної школи, виконали твори Чайковського та Гріга. Усі присутні мали змогу долучитися до техніки ори гамі та створити журавлика за допомогою Приходько Т.А., прикрасити зачіску незвичайним плетінням коси, дізнатися ази вечірнього макіяжу та ознайомитися з різними видами манікюру. Основна частина «Бібліоночі» - розважальна гра – квест, де молодь поділена на дві команди шукала «скарб» із «бібліоніків». Вечір залишив незабутні враження, море задоволення і надихнув на проведення таких зустрічей у майбутньому.

/Files/images/bblonch_/4FSnODyssms.jpg/Files/images/bblonch_/1iNCm5r8xT4.jpg/Files/images/bblonch_/7X9gsCORSQg.jpg

/Files/images/bblonch_/Pi2x9WWmlJk.jpg/Files/images/bblonch_/TyvkU_KzHqY.jpg/Files/images/bblonch_/hSKbcDDNiq0.jpg/Files/images/bblonch_/Ysj1NPs7t_c.jpg/Files/images/bblonch_/OfGXRaCIud8.jpg/Files/images/bblonch_/eh_wT8YSTm0.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.