День українського добровольця

2017 рік

14 березня в Україні вперше відзначають День українського добровольця. День добровольця - це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності.

/Files/images/den_ukranskogo_dobrovoltsya/IMG_8174.jpg

Сьогодні більшість добровольців продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя. 17 січня 2017 року Верховна Рада встановила День українського добровольця, який відзначатиметься 14 березня. Ця дата була обрана, тому що в цей день в 2014 році добровольці з Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці Київської області, ставши першим добровольчим батальйоном.

/Files/images/den_ukranskogo_dobrovoltsya/IMG_8178.jpg /Files/images/den_ukranskogo_dobrovoltsya/IMG_8197.jpg

Бесідою біля книжково – ілюстративної виставки «14 березня - День українського добровольця», де розміщені книги із нових надходжень: «Аеропорт» Сергія Лойко, «Приватний щоденник» Марії Матіос, «Катастрофа і тріумф. Історії українських героів» Марії Семенченко, "Я - свідок. Записки з окупованого Луганська" Валентина Торби та переглядом тематичного відеоматеріалу «Добровольці АТО», бібліотекарі центральної районної бібліотеки розпочали обговорення таких питань: хто такі добровольці, їх діяльність та як стати добровольцем. Згадали і наших загиблих в АТО земляків Сироту Олександра та Гульченка Романа, які теж були добровольцями

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.