Від козака – юнака до захисника

10 жовтня 2019 рік
/Files/images/2019_rk/den_kozatstva_1010/IMG_0246.jpg

14 жовтня святкується відразу три свята. Перше – свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. Усі вони взаємопов’язані й виникали послідовно. Адже традиція свята Покрови пішла від наших славних козаків. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва.

/Files/images/2019_rk/den_kozatstva_1010/IMG_0237.jpg

Ця дата є символічною і тому цілком природно, що 14 жовтня святкують День захисника України. Воно спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави.

/Files/images/2019_rk/den_kozatstva_1010/IMG_0220.jpg

В Татарбунарської центральної бібліотеці для учнів ПТАУ 10 жовтня було проведено історичні віражі “За Україну! За її волю!За честь! За славу! За народ!” Бібліотекарі ознайомили студентів з традиціями та видатними представниками козацької доби. Презентували присутнім книжкову виставку «Патріотизм. Воля. Мужність.», де було розміщено багато цікавої інформації, завдяки якій студенти мали змогу ознайомитися з історією козацтва.

/Files/images/2019_rk/den_kozatstva_1010/IMG_0197.jpg Після перегляду відео “ Бойове мистецтво ” – байдужих не виявилося – адже мужність, звитяга, розум та героїзм козаків завжди вражали.

/Files/images/2019_rk/den_kozatstva_1010/IMG_0188.jpg Захід пройшов жваво і весело, активними були усі . Гості свята обговорювали січові порядки, відповідали на запитання вікторини та розгадували загадки на кмітливість. А конкурсна частина свята змусила юнаків добряче попрацювати: дві команди, завзято змагалися у силі, спритності, та винахідливості, а за підсумками результатів перемогла дружба.

/Files/images/2019_rk/den_kozatstva_1010/IMG_0177.jpg Хочеться зазначити, що для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Тому ми і виховуємо нашу молодь з почуттями патріотизму, національної гідності та побратимства.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.