Все починається з любові…

На долонях я ніжно тримаю
Серце друга, аби не зронить.
Знаю я, - за любов не карають,
За любов починають любить.

/Files/images/pd_znakom_kupdona/Z644W7aPqGc.jpg /Files/images/pd_znakom_kupdona/Yl76IfIy9aQ.jpg

14 лютого закохані у всьому світі святкують День святого Валентина. Найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець, передають закохані одне одному свої почуття, розповідають про радість і щастя, про тугу та біль.
Кохання – це не тільки почуття людяності й шляхетності. Воно має в собі дуже велику силу. Це почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. Саме кохання, любов — джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї прекрасної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори, поети. Адже це – свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення, завдячуючи якому продовжується життя на землі.

/Files/images/pd_znakom_kupdona/VSs3A-biOnY.jpg /Files/images/pd_znakom_kupdona/sMl9kYKghEs.jpg

Валентинів день святкують усі - і дорослі, і діти, з родиною, з друзями, з коханими. В читальному залі районної бібліотеки відбулося свято «Світом рухає любов» для учнів ПТАУ під керівництвом Бондаренко В. А. та учнів 10 класу середньої школи № 1 ім. В.З. Тура - керівник Унгурян К.Ф.
Бібліотекарі читального залу ознайомили молодь з історією виникнення Дня святого Валентина, переглядали відеоматеріали, прозвучали прекрасні слова про кохання. Присутні на святі учні та студенти мали змогу освідчитися в коханні на різних мовах світу, зробити компліменти один одному, намалювати портрет свого ідеалу та взяти участь в різних розважальних конкурсах.
Ми дуже вдячні дуету Чіяченко А. та Стратюк К. за прекрасну музику, яка лунала продовж свята в читальному залі та створювала легку та веселу атмосферу для юнаків.
Кожен з присутніх отримав на згадку зі свята – «валентинку». Валентинів день - одне з тих свят, без яких життя було б біднішим. Так нехай же в ваші серця, в ваші родини це свято принесе щирі й світлі почуття, доброту, розуміння і любов до рідних, близьких, друзів. Будьте щасливі!/Files/images/pd_znakom_kupdona/lcEALvIfEMY.jpg 2016 р.

_________________________________________________________________________

«Під знаком Купідона»


У серце кожного з нас завітало свято, найдивовижніше і найпрекрасніше - свято кохання, День святого Валентина. Надворі ще зима, а у серця вже стукає весна. Це свято не оминуло і Татарбунарську центральну районну бібліотеку. Бібліотекарі активно розпочали підготовку до свята - проводили акцію, в ході якої закохані мали можливість призначити побачення у бібліотеці, а також навчитися писати й оформляти вітальні листівки«валентинки». Працівники бібліотеки презентували читачам виставку «Любов – це…», на якій були представлені книги українських та зарубіжних поетів, письменників про глибокі почуття, доповнили виставку маленькі серця з цитатами відомих людей про кохання.

І ось 13 лютого 2015 рокуТатарбунарська центральна районна бібліотека провеларозважальний захід «Під знаком Купідона». Активними учасниками цього дійства стали студенти технікуму економіки і права. Звучали пісні про кохання, легенди і бувальщини пов’язані з Днем Святого Валентина. Студенти із захопленням приймали участь в багатьох пізнавальних та жартівливих конкурсах, одним з яких став «Намалюй ідеал коханої людини», де кожен учасник малював обличчя тільки йому відомої людини. Щасливі посмішки на обличчях учасників свята стали справжньою нагородою для організаторів

/Files/images/pd_znakom_kupdona/день валегтина 004.jpg /Files/images/pd_znakom_kupdona/image-13-02-15-11%3A44-16.jpeg /Files/images/pd_znakom_kupdona/image-13-02-15-11%3A44-5.jpeg /Files/images/pd_znakom_kupdona/image-13-02-15-11%3A43-22.jpeg

Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.