2016 рік 30 вересня


Хранителям духовної спадщини…

Яскраве сонце та по справжньому теплий день «бабиного літа» зібрав на подвір’ї центральної районної бібліотеки фахівців бібліотечної справи, шанувальників книги, представників влади, доброчинців та колег. Бібліотекарі святкували подвійне свято – Всеукраїнський день бібліотек та 70 – річчя центральної районної бібліотеки.

В далекому 1946 році бібліотека згуртувала навколо себе 150 читачів. Роки йшли. Кількість читачів росла, а разом з ними і книжковий фонд. Бібліотека пройшла через багато історичних подій, змінила свою адресу, росла і розвивалась та незмінною складовою залишалась просвітницька діяльність, що була закладена ще першими бібліотекарями. Продовжуючи традиції минулого та постійно працюючи над введенням інновацій бібліотечні працівники вирішили організувати захід на подвір’ї бібліотеки, така собі «святкова виїзна сесія». Ведучі заходу Мукієнко Олена та Демченко Світлана перемежовували свої виступи із виступами гостей свята.

Оцінити нелегку працю бібліотечних працівників району словами вдячності, грамотами і квітами прийшли голова Татарбунарської районної ради Донкоглов В.Г., який відзначив кращих бібліотекарів району, а серед них бібліотекарів районної бібліотеки для дітей Слобожан Л.П. та Мельник С.Ф., завідувачок сільських бібліотек – філій Бузу О.В., Бедрегу Л.О., Белінську Т.В., бібліотека – ювілярка в подарунок від районної ради отримала два очищувачі для води та вазу;

керівник апарату Татарбунарської райдержадміністрації Коваль М.М. в свою чергу відзначила провідного бібліотекаря Ющенко В.І. та завідувачок сільських бібліотек – філій Бойко А.І., Гетманець С.В., Гриценко С.В., Браткевич І.А., голова міської ради Глущенко А.П. вручив грамоти і квіти працівникам центральної районної та районної бібліотеки для дітей Фадіній Л.Б., Мукієнко О.В., Гажийській Н.В., Байрак Н.Д. та Устименку В.І., а для районних бібліотек в подарунок – 10 пар наушників.

Начальник відділу культури райдержадміністрації Попова О.П. вручила грамоти і квіти ветеранам бібліотечної справи Леваді М.Н., Сєдій О.П., Мологі М.І., які все своє життя присвятили бібліотеці і в ній залишили своє серце, а для районної бібліотеки в подарунок - кольоровий принтер. Дуже велика вдячність всім за подарунки!

З музичними привітаннями прийшли до нас колеги із Будинку культури та музичної школи. Із найкращими побажаннями звернулись і директор Татарбунарської ДМШ Савчук Т.І. та в. о. директора районного історико – краєзнавчого музею Найдьонова - Кіріяк І.В. В центрі уваги бібліотекаря завжди був, є і буде користувач, його запити та інтереси. Тому і не дивно, що прийшли привітати з ювілеєм районної бібліотеки наші читачі Рицька О. та Павлюк Л.М., які до ювілею бібліотеки написали вірші, які якнайкраще висвітлюють саму суть та значення бібліотеки для її читача.

«Бібліотека – це острівець культури, знань і духовності, як для дорослих, так і для дітей», - саме з такими словами звернувся до бібліотекарів району Яценко М.М., який більше двадцяти років опікувався культурою на посаді начальника відділу культури райдержадміністрації.

Бібліотека сьогодні – це і тісна співпраця з товариствами, громадськими організаціями, творчими спілками і об’єднаннями. До поздоровлень приєдналася голова громадської організації «Джерело» Руденко Л.В. Зі словами вдячності і гарних побажань виступили учениці 10 – Б класу Татарбунарського НВК «Школа – гімназії».

Всеукраїнський день бібліотек співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Тож Віри бібліотекарям у власні сили, Надії на те, що Ваша праця буде достойно визнана, Любові користувачів і Мудрості у здійсненні великих планів.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.