__________________________________________________________

«Центральна Рада України – парламент, який став початком національно-визвольного руху»

у 2017 - 100 років

17.03.2017
У далекому березні 1917 р. було створено вищий представницький орган українського народу – Українська Центральна Рада, яка організувала та очолила національно-визвольний рух в Україні, стала провідним чинником відродження української державності.

/Files/images/storichna_godina/IMG_8376.jpg

Татарбунарська центральна районна бібліотека долучилася до відзначення ювілею, підготувавши тематичну виставку та відеопрезентацію. 17 березня біля виставки «Центральна Рада України – парламент, який став початком національно-визвольного руху», читачі бібліотеки мали змогу ознайомитись з літературою по даній темі, а саме - початок Української революції та утворення Центральної Ради; склад і структура Центральної Ради; функції та основні сфери діяльності УЦР; діячі УЦР.

/Files/images/storichna_godina/IMG_8393.jpg

Відеопрезентація розкрила користувачам здобутки і прорахунки Української Центральної Ради в контексті надзвичайно складних обставин, в яких вона діяла; шлях України до незалежності в період створення першої Центральної Ради. Сподіваємось, що за допомогою виставок та відео переглядів документального матеріалу, наша молодь буде мати набагато більше уявлення про події Української революції 1917 – 1921 років.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Українці - народ – військо!

2016 р

Сьогодні, 6 грудня, вся наша країна відзначає 25-у річницю Збройних Сил України.

Хоч «офіційна» історія українського війська недовга, тільки 25 років, справжній вік Української армії сягає кількох століть. Її бойові традиції формувались у важких кривавих війнах і конфліктах від доби Київської Русі до Другої світової війни. Сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

/Files/images/ukrana__mati_vmy__zahischati/IMG_6749.jpg



24серпня 1991 року Україну було проголо­шено незалежною державою. Перш за все настала потреба створення національної армії, армії держави, 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про Збройні Сили Ук­раїни». Саме ця подія і стала підставою для офіційного встановлення свята-Дня Зброй­них сил України.

/Files/images/ukrana__mati_vmy__zahischati/IMG_6735.jpg

Українські солдати сьо­годні забезпечують мир і спокій в нашій країні, вони з гідністю несуть бойову службу в Збройних силах України. Український народ високо цінує ратну службу воїнів, які виконують покладений на них обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність. Підґрунтя нашої майбутньої армії – висококваліфікований і високооплачуваний, упевнений у завтрашньому дні офіцер.
З одним із них ми мали змогу поспілкуватись на нашій зустрічі, яка відбулася в читальному залі центральної районної бібліотеки із студентами Татарбунарського ПТАУ. Присутня на заході молодь з цікавістю слухала розповідь заступника начальника відділу прикордонної служби «Приморське» по роботі з персоналом, старшого лейтенанта Заморського О. В. про військове життя, бойове навчання, побут солдатів та офіцерів, контрактну службу та багато іншого, що стосується служіння в армії.

/Files/images/ukrana__mati_vmy__zahischati/IMG_6724.jpg /Files/images/ukrana__mati_vmy__zahischati/IMG_6751.jpg

Багато юнаків пов'язують своє май­бутнє з військом, тобто хочуть стати кадровими військовими. Дехто з присутніх на зустрічі теж піде служити в армію.І ми віримо, що наші хлопці з честю виконуватимуть свійобов’язок передБатьківщиною, і що наше українське небо будемирним і безхмарним.

Дякуємо старшому лейтенанту Заморському О. В. за цікаву розповідь. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.