Поезія - ти вічна…

5.03.2017 р

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність людини. Поетичне слово здатне проникати в таємниці людської душі, закликає людину мислити образами, не дає душі зачерствіти.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_8040.jpg

Присутні на зустрічі 5 березня в літературно – музичній вітальні районної бібліотеки поети – аматори та читачі, відклавши всі свої проблеми, поринули у світ Поезії, Любові, Вірності та Кохання… Усі разом ми відкрили віконце в світ поезії. До нас завітали ті, хто любить, розуміє і цінує поезію. Саме вона була господинею зустрічі, а довгоочікуваними гостями були вірші.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_7929.jpg /Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_7955.jpg

Приємно було бачити, що після нашої останньої зустрічі «народилися» нові рядки у наших поетів, а до нас в літературну вітальню приєдналися любителі поезії з с. Дивізія та с. Дмитрівка. Кожен показував своє уміння «працювати зі словом», декламуючи власні вірші. Нам, бібліотекарям, дуже цікаво було спілкуватись з кожним присутнім. Споріднені душі, які зібрались в цій вітальні обговорювали питання як і де народжуються вірші, звідки кожен бере свої образи та натхнення, згадали ювілейну дату 85 – річчя з дня створення Одеської області.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_7939.jpg /Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_7956.jpg

Метою цих зустрічей є знайомство з новими цікавими людьми нашого міста і району, розкриття їх творчих здібностей. Поштовхом до написання віршів у наших земляків служить, на жаль, не тільки прекрасне, але й наболіле; всі вони намагаючись осмислити сенс буття, сприймають його таким, яким воно є: чарівним і потаємним, іноді жорстоким і не завжди справедливим. Іноді, кажуть, що вірш приснився або

Муза підкралася так непомітно, що немає на чому записати думки, які прийшли саме зараз, саме в цю хвилину, тоді вони пишуть на листках, серветках, навіть на руках або ж запам’ятовують. Як би там не було, але те, що до них приходить прекрасна Муза Поезії, вічно молода й юна - це прекрасно, це подарунок долі.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_7961.jpg /Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_7968.jpg

Протягом заходу звучали пісні у виконанні Стратюк К., Щеголькової В.Г. та Кічук П.А. Літературна гра «буріме» захопила присутніх і знову ж таки дала можливість продемонструвати свої таланти в створенні рими, а її організатором стала наша постійна читачка Дудніченко Л.О.

Скільки славних імен знає історія за часи існування людства і нам є ким пишатися, адже серед нас мешкають такі талановиті люди.

_________________________________________________________________________

«ПОЕЗІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ…»

17 листопада 2016 року

В роботі Татарбунарської районної бібліотек значне місце займає популяризація творчості поетів і письменників рідного краю, адже на Татарбунарщині є люди, життя і діяльність яких становлять славу нашої землі. Серед них гідне місце посідають письменники-аматори. Їхня творча спадщина – це духовний скарб нашого краю. Своєю творчістю вони збагачують наші серця гідністю, честю, життєвою мудрістю, красою та любов'ю.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_6532.jpg

У читальному залі центральної районної бібліотеки поет-аматор Оболянін В.А., який являється постійним членом літературно-музичної вітальні, завітав до нас, щоб ми першими змогли насолодитись його творчістю. Усіх хто слухав вірші Віктора Антоновича об’єднала тепла, дружня, майже домашня атмосфера.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_6530.jpg /Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_6533.jpg

Нам працівникам бібліотеки дуже приємно, що до нас заходять наші місцеві поети-аматори поспілкуватися та продекламувати свої нові вірші. Тож бажаємо усім міцного здоров’я, творчої наснаги, нового поетичного натхнення.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Мудрі й багаті літами

(до дня похилого віку)

9.10.2016 р

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Осінь життя. В похилому віці прийнято підводити підсумки прожитому. Але життя не закінчується, кожен день приносить все нові й нові враження.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_6218.jpg

Як добре, що наші мешканці міста Татарбунари змогли відкласти всі свої справи і 9 жовтня зібратися разом у привітній літературно - музичній вітальні районної бібліотеки. Звичайно в усіх багато невідкладних справ, турбот, але вони змогли залишити це все за дверима бібліотеки і разом із ведучими свята Ганською Оленою та Гажийською Надією просто відпочити.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_6207.jpg /Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_6241.jpg

Відпочиваючи, дійшли висновку, що прийшли сюди самі «багаті» люди, умовно «багаті», бо людина, на нашу думку, «багата» своїми справами та дітьми, своїми роками і любов’ю. Відомо, що багато з присутніх, не дивлячись на пенсійний вік, ведуть дуже активний спосіб життя, тому наша літературно - музична вітальня послугувала тим місцем, де можна зустріти друзів, дізнатись новини, поділитися своїми віршами, поспівати пісень та взагалі приємно провести дозвілля.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_6226.jpg

Радісно чути, що після останньої нашої зустрічі з’явились нові твори, які з натхненням декламували поети – аматори Оболянін В.А., Бабіч Н.І., Сєрман Л.Г. Окрасою свята стали пісні у виконанні Щеголькової В.Г. та Соколової С. Ю. Захід пройшов в приємній та веселій атмосфері.

Ніхто не може сказати, коли настає той самий «похилий вік», які його вікові рамки; а на сьогоднішній день, зважаючи на підняття вікової планки того самого, який називають «пенсійним», взагалі можете вважати себе вічно молодими. Отож, ми, працівники бібліотеки, хочемо, щоб у вас усіх завжди був хороший настрій, щоб кожен день додавав бадьорості, щоб сонячне проміння зігрівало серця, а наші слова подяки надихали на нову творчість. Бажаємо всім Вам зберегти молодість душі, життєвий оптимізм та залишайтеся завжди бадьорими, гарними і приємними. До нових зустрічей в нашій літературо - музичній вітальні!

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.