«Літературно – музичній вітальні - 20»

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_2946.jpg /Files/images/lt_muzvtaln_-_20/DSCN2309.JPG/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/DSCN2289.JPG

Для центральної районної бібліотеки 2016 рік приготував декілька ювілейних дат. І от першою з них була 20 – річчя літературно – музичній вітальні. Бібліотека завжди була не тільки інформаційним центром, але й центром громадської активності, зустрічей, спілкування. В її стінах проводилося безліч заходів: літературні подорожі та турніри, історичні години та уроки мужності, різноманітні акції та презентації, але саме головне те, що в бібліотеці завжди знаходили підтримку і розуміння люди різних вікових категорій, які не байдужі до всього, що їх оточує, і яким хочеться самовдосконалюватись та спілкуватися. У них різні думки, але є одне спільне бажання зробити сьогоднішній день хоч трішечки кращим за минулий. Ось за таких обставин та за ініціативи директора ЦБС Лісецької В.П. і голови громадської організації «Просвіти» Дудніченко Л.О. і з’явилась наша літературно – музична вітальня.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_2910.jpg /Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_2922.jpg

Початок діяльності вітальні припав на середину 90 – х років, не зважаючи на економічну нестабільність в країні, читачам необхідне було спілкування. Перший вечір пройшов в січні 96-го у вузькому колі і був присвячений творчості Володимира Висоцького – кумира ХХ століття «Он пел о том, о чем молчали». А потім були вечори, присвячені А.Герман, Л.Українці, Б.Хмельницькому, Т.Шевченку, Г.Лисій В.Гресю, В.Сисоєву та багато-багато інших. На святі були присутні люди, які на багато років стали душею літературно – музичної вітальні – Челишев Є. Ф. , Нікітіна Л.В., Генсицька Л. О., Руденко Л. В., Павлюк Л. М., Рицька О.Г, Сєрман Л.Г., Рибін П.А., Прелєпов П.П., Чиханцов А.М. та інші. Згадали і тих, кого вже не має поруч. Присутні ділилися спогадами про цікаві моменти із цих зустрічей, звучали пісні, на написання яких надихнули зустрічі в вітальні «Люди Україну бережіть!». Свої вірші читали Чиханцов А.М., Серман Л.Г., Павлюк Л.М. Оболянін В., Прелєпов П.П. Було встановлено зв'язок по скайпу із колишнім директором Татарбунарської ЦБС Лісецькою В. П. Вона разом з нами згадала з повагою та теплом багатьох учасників тих вечорів. В своїх словах висловила подяку всім, хто був на початку створення вітальні та вдячна за можливість участі у сьогоднішній ювілейній зустрічі.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_2934.jpg /Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_2952.jpg

Працівники бібліотеки підготували для самих активних учасників літературно – музичної вітальні маленькі сувеніри та подяку за співпрацю. Музичною прикрасою свята стали молодий дует виконавців Чіяченко А. і Стратюк К., які з’явилися недавно в нашій вітальні, «ветерани» вітальні Челишев Є., який зіграв улюблений романс «Белой акации гроздья душистые», Щеголькова В.Г. виконала пісні «Небесна сотня», «Пісня про матір», Чеботарьова Н. проспівала студентську пісню.
Зустрічі в бібліотеці завжди цікаві, захоплюючі та неповторні, як і неповторне наше свято - ювілей, яке не може обмежитися часовими рамками в двадцять літ, і ми маємо надію, що буде продовжуватися і надалі, а ми для цього докладемо всіх зусиль.

/Files/images/lt_muzvtaln_-_20/IMG_2948.jpg 2016 р.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.