Свободу не спинити

2017

/Files/images/nebesna_sotnya_/maydan_gdnost-2017/IMG_2071.jpg

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи. В історії України було багато трагічних періодів та подій . В наш час в історію увійшла ще одна подія - майдан, який змінив нашу державу, наш народ і наше життя.
«Вони співали «Ще не вмерла…» і вмирали…. Земля тремтіла, під ногами ж – твердь… Їм янголи обличчя прикривали… А ті під вибухи гранат ішли на смерть…» В такі трагічні періоди завжди на захист своєї землі, своєї держави ставали кращі представники українського народу.

/Files/images/nebesna_sotnya_/maydan_gdnost-2017/IMG_2076.jpg

Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Так з’явилася Небесна сотня – це патріоти, які віддали життя за свої переконання. І тепер для народу України є святим обов’язком гідно вшановувати Героїв. Готуючись до відзначення Дня Гідності та Свободи, в читальній залі Татарбунарської центральної районної бібліотеки оформлена книжкова виставка-пам'ять під назвою «Майдан заради майбутнього» , де представлені видання, які висвітлюють революційні події в сучасній Україні 2013 року.
Під час бесіди з молоддю біля виставки, йшла мова про революційні події та патріотів України, які не пошкодували свого життя заради Свободи. Фотовиставка Ельгізи Апонюк «Майдан гідності і свободи» справила неабияке враження на присутніх, адже ці кадри передають Дух, який панував в той час на Майдані, всю палітру буремних протистоянь, які відбувались в 2013 році. В усі часи Україна була і є відкрита душею, чиста, добра, чесна і справедлива, по – дівочому наївна, але горда і незалежна!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Майдан заради майбутнього

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Помаранчевий Майдан Свободи 2004 року і Революція Гідності 2013 року. Це був своєрідний іспит для України, коли українці продемонстрували своє прагнення до свободи.

/Files/images/nebesna_sotnya_/IMG_6536.jpg

Не залишилася поза увагою ця подія і в Татарбунарській центральній районній бібліотеці.У читальному залі розкрита книжкова виставка «Майдан заради майбутнього».На виставці представлені видання, які висвітлюють революційні події в сучасній Україні Майдану 2013 років, та помаранчевий Майдан Свободи 2004 року. Провідний бібліотекар відділу обслуговування Гажийська Н.В. разом з молоддю пригадали та обговорили доленосні події в Україні. А також віддали належне шанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини.

/Files/images/nebesna_sotnya_/IMG_6539.jpg /Files/images/nebesna_sotnya_/IMG_6543.jpg

Вважаємо, що молодь повинна розуміти, що є речі, які Людина має відстоювати: це свобода, гідність, патріотизм.

2016 рік

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.