Голуб миру - майстер клас

Щороку 21 вересня весь світ відзначає Міжнародний день миру. Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення, що День Миру буде відзначатися, як день глобального припинення війни та відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримуватись припинення військових дій протягом цього дня.

/Files/images/mayster_klas/IMG_5568.jpg /Files/images/mayster_klas/IMG_5569.jpg

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Сьогодні це дуже болюче питання для України, адже в нас йде війна. В усьому світісимволом всеземної любові та миру вважається голуб.

/Files/images/mayster_klas/IMG_5578.jpg/Files/images/mayster_klas/IMG_5583.jpg

Читач Татарбунарської центральної районної бібліотеки Стоянова Катерина в читальному залі районної бібліотеки провела майстер - клас по виготовленню голубів з паперу за допомогою методу оригамі. Користувачі бібліотеки із задоволенням взяли участь у майстер - класі, кожен власноруч зумів змайструвати власного голуба миру.

/Files/images/mayster_klas/IMG_5591.jpg /Files/images/mayster_klas/IMG_5593.jpg

Цей захід є невеличким вкладом молоді у збереження миру на Землі. Найбільше людське бажання, щоб лунав дзвінкий дитячий сміх, щоб змучені матері, дружини, сестри не думали ночами про своїх синів, чоловіків, братів, які можуть загинути на війні, а раділи кожному дню, проведеному разом в колі сім’ї та друзів.

/Files/images/mayster_klas/IMG_5598.jpg

Зробімо разом якомога більше паперових голубів задля здійснення нашої спільної мрії – МИРУ В УКРАЇНІ!

2016 рік
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.