Новий простір бібліотеки

22 листопада 2018 рік

Найкращим критерієм оцінки діяльності бібліотек та визначення рівня конкурентоспроможності є висока якість обслуговування та задоволення інформаційних потреб користувачів. Саме тому, в рамках виконання Стратегічного плану дій голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на базі Татарбунарської центральної районної бібліотеки відкрився перший в районі культурно – освітній медіа – центр.

Приємно було чути високу оцінку праці колективу бібліотекарів районної бібліотеки від керівництва нашого району та міста. Адже створення належних умов для реалізації культурно-освітніх та інтелектуальних потреб наших користувачів та задоволення їх інтересів є головною метою функціонування бібліотеки.

Свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, теплі слова вітань й побажань. До відкриття медіа-центру долучилися викладачі Татарбунарської музичної школи, працівники районного будинку культури, хореографічний колектив «ІМПУЛЬС», Павлюк Лариса Миколаївна та Семененко Леонід Григорович.

Серед нас живуть люди, які мають багато мрій, ідей, бажання до спілкування, але відсутність місця, де можна було б вирішити ці питання, створювало певний дискомфорт.

Відкриття медіа-центру в центральній районній бібліотеці вирішує проблему комфортного, оснащеного технікою простору. Тож запрошуємо до співпраці.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.