Нова книга – це завжди відкриття!

Книга рятує душу від здерев’яніння...
Т. Г. Шевченко
2018 рік

/Files/images/2018_rk/podarovan_knigi/IMG_3266.jpg

Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дає нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчає жити, любити і працювати. Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона — постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Дарування книг бібліотеці — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Книги, подаровані читачами, мають особливе значення.

/Files/images/2018_rk/podarovan_knigi/20663887_1558444127552225_4819333731481638278_n.jpg Кожного року в бібліотеках Татарбунарської централізованої бібліотечної системи проходить акція «Подаруй бібліотеці книгу». Дуже тішить те, що серед нас є люди, які дарують, аби той, хто не має змоги придбати літературу, скористався нею в бібліотеці. Серед них Романенко І.Г., Генсіцька Л.О., Трофімова І.Р., Осачий В.М., Фомін О.М., Каліна І.А., Гладаренко І.А., Сергієнко Д.І., Кирган Л.В., Дойбова Г.О., Резніченко В.І., Власенко О.М., Окорокова С.М., Михайлова Ю.Ф., Сєда Т.М.

/Files/images/2018_rk/podarovan_knigi/20708503_1558438777552760_8177005067987403601_n.jpg «Ось, я це зробила! Дякую усім, хто допомагав мені пакувати, завантажувати та перевозити. Це було непросто, але ми впоралися! А ще мене дуже гарно зустріли в Татарбунарах, дуже всім дякую!» - саме такими словами супроводжувалась подія дарування книг у 2017 році мешканкою міста Одеси Євою Соколянською. Такий дарунок районні бібліотеки отримали вперше, близько 4 тисяч книг передано для бібліотек міста Татарбунари. Яких книжок там тільки не було! Хочемо висловити велику вдячність Єві, за те, що надала можливість нам та нашим читачам насолодитись різножанровою літературою.

Така увага до бібліотеки зі сторони користувачів радує і надихає. Хочеться звернутися до тих, хто дарував книги, але про нього не згадали. Вибачте і отримайте величезну вдячність від шанувальників друкованого слова. Книжки, які отримали в дар районні бібліотеки вже знайшли своїх читачів та шанувальників серед дітей, молоді та дорослих. Дякуємо всім за подарунки та увагу до бібліотеки!

______________________________________________________________________________

Найкращий подарунок – книга

2018 рік/Files/images/2018_rk/podarovan_knigi/69091_139138422801224_3642692_n.jpg

Книга була, є і завжди буде найкращим подарунком бібліотеці. За кожною обкладинкою живе цілий світ, кожна сторінка - знайомства, зустрічі, переживання. Подарована бібліотеці книга - це радість більша, ніж одній людині, адже вона може стати улюбленою для багатьох шанувальників паперових видань.Бо книги в бібліотеці – це книги-мандрівниці, які мандрують від одного читача до іншого… Мабуть, саме ці думки спонукають тих, кого прочитана книга надихає на бажання подарувати її бібліотеці. Тому хочемо висловити щиру вдячність мешканцю міста Татарбунари Фоміну Олексію Михайловичу за такий дарунок.

Отже, знайомимось з творами від Олексія. Роман Макса Кідрука «Бот» (Перший український технотрилер). «Якби київський програміст Тимур встиг прочитати листа з попередженням від незнайомки, то не став би вбивцею мимоволі, тікаючи від хлопчиків-ботів з кривавими очима….»

Книга Олени Сибірякової «Україна. Точка G». «Реальні факти з новітньої історії України переплітаються в книзі з символічною лінією флешки «G» - альтернативною розробкою інтернету, за якою починають полювання світові держави».

«Після того, як на нього було скоєно замах, професор Роберт Ленгдон втратив пам’ять. «Шукайте і знайдете» - ці строки з безсмертної поеми Данте лунають у його голові. Вони безумовно, ключ до таємниці…але до якої?». Про це Ви можете дізнатись з книги Дена Брауна «Інферно».

«Словом по війні» - «дебютна книжка української поетки Злати – Зоряни Паламарчук. Тексти, писалися упродовж подій Революції Гідності та російсько-української війни, переповнені потужними почуттями та емоціями. Переважно – це біль від втрат, співчуття живим, ненависть до ворога. Але найголовнішим мотивом поетичної збірки залишається величезна любов до України та її героїчних синів і дочок».

Працівники Татарбунарської центральної районної бібліотеки дуже вдячні за такий чудовий подарунок Олексію і запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в нашійакції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці»! Ми впевненні, що всі подаровані книги обов'язково знайдуть свого читача в нашій бібліотеці!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.