Толерантність – мистецтво жити разом!

16 листопада 2016 рік

Толерантність – це терпимість до іншої

точки зору; способу життя;

визнання за іншими права бути іншими.

Декларація принципів толерантності

16 листопада проголошено як Міжнародний День толерантності, який щорічно відзначається в усьому світі. На Генеральній Конференції ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року була прийнята Декларація принципів толерантності та визнано необхідність впровадження толерантності в суспільство, тому що толерантність – це не тільки позитивний принцип, але і засіб підтримки миру, а також економічного і соціального прогресу всіх народів. Декларація принципів толерантності вступила в силу у новому ХХІ столітті.

/Files/images/tolerantnst/IMG_6523.jpg

До цієї події працівники центральної районної бібліотеки провели бесіду - роздум серед юнацтва, під час якої розглянули історію виникнення терміну «толерантність», про значення цього терміну і зміст, якій він несе. Завдяки обговоренню цієї теми, молодь зрозуміла, що в кожного з нас є свій стиль, манера спілкування, мислення, але усі ми маємо дотримуватись норм спільного життя і було б добре, щоб однією з цих норм була толерантність. Кожний з користувачів в цей день залишав свої думки про саму сутність терміну на імпровізованій «квітці толерантності».

/Files/images/tolerantnst/IMG_6520.jpg /Files/images/tolerantnst/IMG_6517.jpg

Хочеться звернутися до мешканців нашого міста, району, регіону, країни: «Єднаймося, організовуймося. У нас одна держава. Усі разом дбаймо про наш дім – ім’я якого Україна. Все залежить від нас, толерантність починається з повсякденного життя. Лише толерантні і доброзичливі люди можуть побудувати демократичну і процвітаючу державу».

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.