Валентин ГресьПрезентація книги Валентина Греся

Татарбунарські шанувальники поезії В. Греся такі, як Людмила Алексєєнко, Валентина Щеголькова, Ірина Вихристюк, Альбина Витовтава та ін.. проявив ініціативу і колективно організували видання нової збірки поета «Відчуйте мене»

24.02.13 року в читальному залі пройшла презентація нової збірки віршів В. Греся «Відчуйте мене».

Валентин ГресьУчні ТСШ №1, ТСШ №2 - читали вірші Греся. звучали пісні на вірші поета, на музику Щеголькової В. в виконанні жіночого вокального ансамблю «Бесарабочка» під керівництвом Щеголькової В. Вихрестюк І. показала відеоролик про створення Валентином Гресем музею присвяченого творчості Володимира Висоцького, під час його перебування на посаді директора Базар'янської середньої школи.

Про життя та творчий шлях поета розповідали його рідні, та знайомі.

Валентин ГресьЄфросинія Степанівна Гресь, дружина поета віддячила юнакам та всім присутнім за щире виконання, за розуміння і відчуття прочитаних віршів на літературному вечорі-презентації: «Ви почули його крик души, його радість , його біль. Я дуже вдячна Вам всім!»

Валентин Гресь Для своїх шанувальників поет назавжди зостанеться в пам’яті , як поет – патріот, який писав красиві, правдиві, добрі, гнівні, прості і теплі вірші!.

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.