соціальна справедливістьСоціальна справедливість

20 .02.2013 року у читальному залі центральної бібліотеки відбулася інформаційна година «Соціальна справедливість – головний компонент соціального захисту і допомоги непрацюючим» разом з працівниками відділу сім’ї та молоді, працівниками бібліотеки та заступником директора центру зайнятості.

Працівник бібліотеки Мукієнко О. ознайомила присутніх в залі з історією виникнення свята Всесвітнього дня соціальної справедливості. Начальник відділу надання соціальних послуг Татарбунарського РЦЗ Ільченко О.А. розповіла про гарантії які повинні дотримуватися роботодавці у правовідносинах із найманими працівниками. Спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Татарбунарської РДА Чеботару Ю. ознайомила присутніх з торгівлею людьми, законодавчими та соціальними аспектами цієї проблеми.

Цей захід став важливим кроком на шляху до розроблення нових, сучасних підходів до вирішення таких проблем, як ліквідація злиднів і бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної праці, рівності серед чоловіків і жінок, соціального добробуту та соціальної справедливості для всіх.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.